preloader

Naranja kakavos gėrimas, 80g

Naranja kakavos gėrimas, 80g

Išparduota

Naranja kakavos gėrimas

 • Kilmės šalis:
   Madagaskaras
 • Ūkis:
   Mava Ottange
 • Pupelės rūšis:
   Trinitario
 • Veislė:
   Trinitario veislių mišinys
 • Grynasis svoris:
   80 g.

Naranja kakavos gėrimas, 80g

Šis gėrimas - tai visa trinitario kakavos pupelė, kuri paskrudinta ir susmulkinta kartu su lukštu. Iš kakavos pupelių nepašalintas kakavos sviestas, o taip pat nėra jokių priedų. Pačios trininitario pupelės yra labai vertingos ir skanios, jos pasaulio kakavos pupelių rinkoje užima tik iki 15%.

Rekomenduojamas paruošimo būdas vienam puodeliui gėrimo: 1 arbatinį šaukštelį miltelių užpilkite verdančiu vandeniu ir palaukite 5 minutes. Nukoškite. Pagal skonį pridėkite cukraus ir pieno.

Laikymo sąlygos

Laikyti sausoje vietoje 18(±3)°C temperatūroje.

Mava Ottange yra 635 ha plantacija Madagaskare, kuri padalinta į aštuonis skirtingus ūkius

Istorija

MAVA SA yra jauna įmonė, perėmusi buvusią valstybei priklausančią kakavos plantaciją Madagaskare. Pusė įmonės priklauso Chocolaterie Robert pilnai Madagaskarietiškai organizacijai, kurią valdo Ramanandraibe šeima, vienai iš pirmųjų Madagaskaro šeimų, aktyviai prisidėjusių prie pokolonijinio salos ekonomikos ir pramonės atgimimo.


MAVA plantacija užima apie 635 hektarus ir suskirstyta į aštuonis skirtingus ūkius. Visi kakavmedžiai auginami tradicinėje agromiškininkystės sistemoje. Ottange ūkis yra mažiausias iš aštuonių ūkių ir yra įsikūręs Ramenos upės pakrantėje. Metinis ūkio produkcijos kiekis yra maždaug 6 tonos, kurių didžiąją dalį „Chocolaterie Robert“ sunaudoja savo vienos plantacijos šokolado plytelėms gaminti.