preloader

Naranja arbata

Naranja arbata

Išparduota

Kakavos pupelių lukštų arbata - tai puikus kakavos skonio gėrimas, kuris turi tų pačių naudingų savybių, kaip ir pačios kakavos pupelės.

 • Kilmės šalis:
   Madagaskaras
 • Ūkis:
   Mava Ottange
 • Pupelės rūšis:
   Trinitario
 • Veislė:
   Trinitario veislių mišinys
 • Grynasis svoris:
   100 g.

Naranja arbata

Skonio natos: lengva citrusinė rūgštelė, geltoni tropiniai vaisiai, medus, skrudinti riešutai (lazdynų ir graikiniai), oda.

Kaip žinome, kakavos pupelės yra labai vertingos, turi daug naudingų mineralų, vitaminų. Kakavos lukštai turi visų tų pačių medžiagų, kurios yra ir kakavos pupelėse.

Verdančiu vandeniu užplikyti kakavos pupelių lukštai nudažo vandenį panašiai, kaip ir juodoji arbata. Arbatai pagaminti reikia labai nedidelio kiekio lukštų, todėl 100 g užteks tikrai ilgam. Rekomenduojame pabandyti dėti 0,5-1 arbatinį šaukštelį vienam puodeliui, ir pasitikrinti, ar jums reikia stipresnės, ar silpnesnės arbatos. Malonus arbatos skonis, primenantis švelnią kakavą, tikrai praskaidrins jūsų dieną. Galima gerti ir šaltą. Gėrimas lengvai tonizuoja. Skanaus!

Rekomenduojamas paruošimo būdas vienam puodeliui arbatos:

1 arbatinį šaukštelį lukštų užpilkite verdančiu vandeniu ir palaukite 5 minutes. Nukoškite.

Mava Ottange yra 635 ha plantacija Madagaskare, kuri padalinta į aštuonis skirtingus ūkius

Istorija

MAVA SA yra jauna įmonė, perėmusi buvusią valstybei priklausančią kakavos plantaciją Madagaskare. Pusė įmonės priklauso Chocolaterie Robert pilnai Madagaskarietiškai organizacijai, kurią valdo Ramanandraibe šeima, vienai iš pirmųjų Madagaskaro šeimų, aktyviai prisidėjusių prie pokolonijinio salos ekonomikos ir pramonės atgimimo.


MAVA plantacija užima apie 635 hektarus ir suskirstyta į aštuonis skirtingus ūkius. Visi kakavmedžiai auginami tradicinėje agromiškininkystės sistemoje. Ottange ūkis yra mažiausias iš aštuonių ūkių ir yra įsikūręs Ramenos upės pakrantėje. Metinis ūkio produkcijos kiekis yra maždaug 6 tonos, kurių didžiąją dalį „Chocolaterie Robert“ sunaudoja savo vienos plantacijos šokolado plytelėms gaminti.

Išparduota